Zegarek Casio Baby-G MSG-B100DG-4A
Zdjęcia 5 |
Casio Baby-G MSG-B100DG-4A |
|
Żywotność baterii bez ładowania wynosi 7 miesięcy, przy włączonej funkcji oszczędzania energii - 18 miesięcy. W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Baby-G MSG-B100DG-4A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek Casio Baby-G MSG-B100DG-4AER różowe złoto bransoleta | 1 322 zł |
CASIO G-SHOCK Women MSG-B100DG-4AER MSG-B100DG -4AER | 1 322 zł |
Zegarek damski, MSG-B100DG-4AER | 1 322 zł |
Zegarek Damski Casio MSG-B100DG-4AER Baby-G MSG S100DG 4A | OFICJALNY SKLE | 1 322 zł |
Zegarek Baby-G MSG-B100DG-4AER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOS | 1 322 zł |
CASIO G-SHOCK MSG-B100DG -4AER OUTLET | 1 028 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Baby-G MSG-B100DG-4A:
- Funkcje wyłączania/włączania dźwięku
- Sygnał godzinowy
PolecamyPorównaj w tabeli →