Canyon CND-SGM14RGB
Zdjęcia 7 |
Canyon CND-SGM14RGB |
|
Niedroga przewodowa mysz do gier, która wyróżnia się pionową konstrukcją. Według producenta taki kształt zmniejsza obciążenie nadgarstka wynikające z skręcania, więc powinien być wygodniejszy podczas długich sesji grania. Ponadto model wyróżnia się dużą obecnością przycisków, które dodają mu pewne możliwości gamepada. Oprócz programowalnych klawiszy, za pomocą których można konfigurować polecenia i makra, został dodany mini-joystick 5D.
Szczególnie przyda się w grach o szybkim tempie, gdyż przyspiesza sekwencje szybkich akcji i pozwala szybko reagować na to, co dzieje się na ekranie w pięciu kierunkach. Canyon CND-SGM14RGB jest wyposażony w sensor optyczny PixArt 3212 z regulacją DPI od 500 do 4800 i pozwala na zmianę rozdzielczości w locie. Przyciski wytrzymują do 5 milionów kliknięć. Dopełnieniem obrazu jest 10-trybowe oświetlenie RGB oraz kabel w oplocie o długości 1,65 m z filtrem ferrytowym, który tłumi zakłócenia oraz poprawia szybkość i czystość sygnału.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Kup Canyon CND-SGM14RGB
Wszystkie ceny 6 →Canyon SGM14 RGB Mysz Optyczna USB Typu-A 4800 DPI Praworęczna | 247 zł |
Mysz CANYON Emistat GM-14 | 128 zł |
Mysz Canyon Emisat GM-14 (CND-SGM14RGB) | 128 zł |
Mysz CANYON Emistat GM-14 CND-SGM14RGB | 147 zł |
Canyon Mysz Emistat Gm-14 Pionowa Gamingowa 7 Przycisków Podświetlenie Led | 131 zł |