Canyon CND-SGM6N
Zdjęcia 5 |
Canyon CND-SGM6N |
|
Stosunkowo niedroga gamingowa mysz komputerowa z 8 przyciskami, dość stylowym i agresywnym wyglądem zewnętrznym oraz możliwością regulacji wagi, co pozwala dokładniej dopasować urządzenie do Ciebie i Twojego stylu gry. Model zaprezentowany na rynku w 2022 roku i pozycjonowany przez producenta w budżetowym segmencie cenowym, może służyć jako dobry wybór jako podstawowe urządzenie do gier.
W zestawie początkowo znajduje się zestaw dodatkowych „obciążników”, za pomocą których można dostosować wagę myszy Canyon CND-SGM6N. „Pod maską” to sensor optyczny z możliwością regulacji rozdzielczości w zakresie 800 – 6400 DPI i maksymalnym przyspieszeniem do 20 G, dzięki czemu urządzenie zachowuje stabilną pracę nawet przy nagłych szarpnięciach. „Arsenał” zapewnia 8 przycisków z możliwością programowania i zapisywania ustawień użytkownika bezpośrednio w pamięci myszki. Wśród innych funkcji warto również zwrócić uwagę na wbudowane podświetlenie w jednolitym kolorze (pomarańczowe) oraz wyłącznie przewodowy sposób podłączenia do komputera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Kup Canyon CND-SGM6N
Wszystkie ceny 6 →CANYON CND-SGM6N mysz gamingowa 6400DPI Sensor Sharp Sunplus regulowana wa | 156 zł |
Canyon Hazard CND-SGM6N - mouse - USB - black - Myszy - Optyczny - 9 - Cza | 66 zł |
Mysz Canyon Hazard GM-6 (CDN-SGM6N) | 69 zł |
Canyon GM-6 Czarno-pomarańczowy | 80 zł |
Canyon GM-6 Czarno-pomarańczowy | 100 zł |
Mysz Canyon Hazard (CND-SGM6N) Czarna | 93 zł |