Kolumny głośnikowe Canton Ergo 670 DC
Canton Ergo 670 DC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canton Ergo 670 DC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canton Ergo 670 DC 25-drożny głośnik stojący bass reflex 110/170 W złącze | 2 133 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa ERGO 670 DC, Kolor: Walnut | 3 699 zł |
Canton Ergo 670 DC 25-drożny głośnik stojący Bassreflex 110/170 W bi-wirin | 2 405 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa ERGO 670 DC, Kolor: Czarny | 3 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →