Wkład drukujący Canon PGI-35BK 1509B012
Zdjęcia 5 |
Canon PGI-35BK 1509B012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PGI-35BK 1509B012
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PGI-35 / 1509B012 Black Twin - Kartrid? z tuszem Czarny | 100 zł |
Tusz Canon Tusz PGI-35 Black twinpack | 97 zł |
Tusz Canon nr.35 PGI-35Bk Black Dwupak 2 x 9,3 ml | 87 zł |
Tusz Canon PGI-35BK Black do drukarek (Oryginalny) [2x9.3ml] - 2 Pak | 95 zł |
Canon PGI-35 (1509B012) black 2pak | 81 zł |
Canon PGI-35BK 2ks czarny (black) tusz oryginalna | 84 zł |
Canon oryginalny ink / tusz PGI35BK, black, 2x191s, 1509B012, 2szt, Canon | 93 zł |
Modyfikacje Canon PGI-35BK 1509B012
Ceny na Canon PGI-35BK 1509B012 |
---|---|---|---|---|
Canon PGI-35BK 1509B001 | od 40 zł | 28 oferty | ||
Canon PGI-35BK 1509B012 | od 81 zł | 7 oferty | ||
Canon CLI-36 1511B001 | od 44 zł | 29 oferty | ||
Canon CLI-36 1511B018 | od 166 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →