Wkład drukujący Canon PFI-706BK 6681B001
Canon PFI-706BK 6681B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-706BK 6681B001
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PFI-706 BK - Kartrid? z tuszem Czarny | 1 406 zł |
Tusz Canon do IPF8300/8400 | PFI-706BK | 700ml (6681B001) Black | 1 383 zł |
Canon PFI-706B, 6689B001 niebieska (blue) tusz oryginalna | 1 471 zł |
Canon PFI-706Bk czarny (black) tusz oryginalna | 1 422 zł |
Canon PFI-706BK tusz czarny, zwiększona pojemność, oryginalny | 1 395 zł |
Canon tusz PFI-706 700ml BK 6681B001 dla imagePROGRAF iPF8400, iPF9400, iP | 1 494 zł |
Canon tusz PFI-706 700ml B 6689B001 dla imagePROGRAF iPF8400, iPF9400, iPF | 1 494 zł |
Modyfikacje Canon PFI-706BK 6681B001
Ceny na Canon PFI-706BK 6681B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-706BK 6681B001 | od 1 383 zł | 7 oferty | ||
Canon PFI-706MBK 6680B001 | od 1 379 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-706R 6687B001 | od 1 364 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-706M 6683B001 | od 1 352 zł | 1 oferta | ||
Canon PFI-706PC 6685B001 | od 1 327 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-706PM 6686B001 | od 1 327 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-706PGY 6691B001 | od 1 327 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-706B 6689B001 | od 1 383 zł | 1 oferta | ||
Canon PFI-706C 6682B001 | od 1 383 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-706GY 6690B001 | od 1 383 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-706G 6688B001 | od 1 327 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-706Y 6684B001 | od 1 383 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →