Wkład drukujący Canon PFI-106PC 6625B001
Canon PFI-106PC 6625B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-106PC 6625B001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tusz Canon do IPF6450 PFI-106PC | 130ml (6625B001AA) PhotoCyan | 422 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Canon ink PCY PFI-106PC - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 379 zł |
Canon PFI-106PC, 6625B001 foto błękitny (photo cyan) tusz oryginalna | 384 zł |
Canon PFI-106PC tusz foto niebieski, oryginalny | 369 zł |
Tusz Canon PFI-106PC (PFI106PC) Photo Cyan 130ml do iPF6300 iPF6350 6625B0 | 381 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-106PC 6625B001:
- Pojemność - 130 ml.
Modyfikacje Canon PFI-106PC 6625B001
Ceny na Canon PFI-106PC 6625B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-106BK 6621B001 | od 324 zł | 7 oferty | ||
Canon PFI-106MBK 6620B001 | od 341 zł | 7 oferty | ||
Canon PFI-106R 6627B001 | od 295 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-106PC 6625B001 | od 369 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-106PM 6626B001 | od 295 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-106PGY 6631B001 | od 362 zł | 7 oferty | ||
Canon PFI-106B 6629B001 | od 287 zł | 5 oferty | ||
Canon PFI-106C 6622B001 | od 353 zł | 1 oferta | ||
Canon PFI-106GY 6630B001 | od 369 zł | 6 oferty | ||
Canon PFI-106Y 6624B001 | od 369 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →