Szafka na wino Candy CWC 200 EELW/N
Zdjęcia 5 |
Candy CWC 200 EELW/N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CWC 200 EELW/N
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANDY Chłodziarka do wina CANDY CWC 200 EELW/N DiVino Czarny-szklany | 2 799 zł |
Winiarka Candy Cwc 200Eelw/N Led 81 Butelek 49 Cm | 2 701 zł |
Chłodziarka do wina Candy CWC 200 EELW/N Darmowa dostawa od 89 zł! | 2 899 zł |
Witryna CANDY CWC 200EELW/N | 3 049 zł |
Chłodziarka do wina CANDY CWC 200 EELW N | Bezpłatny transport | 2 799 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →