Szafka na wino Candy CWCEL 210/N
Zdjęcia 8 |
Candy CWCEL 210/N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CWCEL 210/N
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANDY Chłodziarka do wina CANDY CWCEL 210/N Czarny-szklany | 1 149 zł |
Candy CWCEL 210/N 21 miejsc na butelki | 1 149 zł |
Candy CWCEL 210/N 21 miejsc na butelki | 1 149 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →