Kostkarka do lodu Camry CR 8073 2 l
Zdjęcia 7 |
Camry CR 8073 2020 rok |
|
Poręczna kostkarka do lodu o dobrych parametrach, wprowadzona na rynek w 22020 roku. Model nie wymaga podłączenia do sieci wodociągowej, gdyż wodę niezbędną do pracy uzupełnia się ręcznie. Pierwsza porcja lodu pojawia się już po 10 minutach od włączenia. W ciągu 30 minut pracy urządzenie wytwarza około 0,5 kg wysokiej jakości formowanego lodu. Dzięki przezroczystej górnej pokrywie możesz łatwo wizualnie kontrolować proces gotowania.
Pojemność pojemnika na wodę wynosi 2,2 litra. Kostkarka do lodu Camry CR 8073 automatycznie ostrzega o niskim poziomie wody i zakończeniu procesu formowania kostek lodu. Urządzenie jest ekonomiczne. To urządzenie wyłącza się samoczynnie po zakończeniu cyklu gotowania. Wydajność urządzenia jest na poziomie 12 kg/dzień. Walizka posiada wygodny uchwyt ułatwiający transport oraz praktyczną szpatułkę do zbierania przygotowanego lodu. Między innymi urządzenie ma dość zwartą obudowę - 36x24,9x32,7 cm Hałas podczas pracy nie przekracza 70 dB. Aby rozpocząć wytwarzanie lodu, wystarczy wlać do urządzenia przefiltrowaną wodę i włączyć urządzenie. Wskaźnik LED jest wyświetlany na jednostce strojenia. Czynnikiem chłodniczym jest przyjazny dla środowiska płyn R600A. Urządzenie należy do klasy klimatycznej N.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Kup Camry CR 8073 2 l
Camry CR 8073 AGDM-MDL-CMY-001 | 469 zł |
Kostkarka do lodu CAMRY CR 8073 | 690 zł |
Kostkarka do lodu CAMRY CR 8073 | 475 zł |