Льодогенератор Camry CR 8073 2 л
Фото 7 |
Camry CR 8073 2020 рік |
|
Зручний льодогенератор з гарною продуктивністю представлений на ринку в 22020 році. Модель не вимагає підключення до водопроводу, оскільки необхідна робота вода заливається вручну. Перша порція льоду з'являється лише через 10 хвилин після включення. За 30 хвилин роботи агрегат створює близько 0,5 кг якісно формованого льоду. Завдяки прозорій верхній кришці можна візуально контролювати процес приготування.
Місткість водяного контейнера становить 2,2 л. Льодогенератор Camry CR 8073 автоматично повідомляє про низький рівень води та завершення процесу формування кубиків. Агрегат є економічним. Даний прилад самостійно відключається після закінчення циклу приготування. Продуктивність пристрою становить 12 кг/сут. Корпус має зручну ручку для транспортування, а для забору льоду передбачена практична лопатка. Серед іншого пристрій має компактний корпус — 36x24.9x32.7 см. Робочий шум не перевищує 70 дБ. Для початку готування льоду потрібно лише залити в агрегат фільтровану воду і включити прилад. На блок налаштування виведено світлодіодну індикацію. Холодоагентом виступає екологічна рідина R600A. Пристрій належить до кліматичного класу N.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Купити Camry CR 8073 2 л
Camry CR 8073 AGDM-MDL-CMY-001 | 469 zł |
Kostkarka do lodu CAMRY CR 8073 | 690 zł |
Kostkarka do lodu CAMRY CR 8073 | 475 zł |