Льодогенератор LIN Ice PRO-S12
Фото 11 |
LIN Ice PRO-S12 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIN Ice PRO-S12
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kostkarka do lodu LIN Ice PRO-S12 Srebrny | 499 zł |
LIN Kostkarka do lodu LIN ICE PRO-B12 czarna | 537 zł |
Lin ICE PRO-W12 2,2l 15kg/24h | 499 zł |
Kostkarka do lodu LIN Ice PRO-R12 Czerwony | 499 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →