Odkurzacz
Camry CR 7045
Zdjęcia 27 |
Camry CR 7045 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7045
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Budowlany przemysłowy workowy Camry CR 7045 srebrny AGDM-ODK-CMY-006 | 388 zł |
Adler Odkurzacz CAMRY CR 7045 | 441 zł |
Odkurzacz przemysłowy Camry CR 7045 | 388 zł |
Odkurzacz przemysłowy CAMRY CR 7045, z gniazdem narzędziowym | 799 zł |
Odkurzacz przemysłowy CAMRY CR 7045 odkurzacz przemysłowyz gniazdem narzęd | 409 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →