Odkurzacz
Camry CR 7046
Zdjęcia 14 |
Camry CR 7046 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7046
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY CR 7046 odkurzacz bezworkowy odkurzacz ręczny mały odkurzacz | 185 zł |
Pionowy samochodowy Camry CR 7046 biało-czarny AGDM-ODK-CMY-005 | 169 zł |
Adler Odkurzacz CAMRY CR 7046 | 187 zł |
Odkurzacz ręczny Camry CR 7046 | 169 zł |
Mocny Odkurzacz Bezworkowy Ręczny Bezprzewodowy Akumulator 18V 200W Hepa | 199 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →