Sokowirówka Camry CR 4006
Zdjęcia 7 |
Camry CR 4006 |
|
Wygodna i niezawodna wyciskarka do cytrusów (wyciskarka do cytrusów) z mocnym silnikiem elektrycznym i systemem drop-stop. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem zewnętrznym z kompaktową obudową, która harmonijnie pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza kuchennego. Maszyna ta przeznaczona jest do szybkiego i wysokiej jakości wyciskania świeżych owoców cytrusowych (pomarańcze, grejpfruty, cytryny czy limonki).
Obrót stożka rozpoczyna się automatycznie, a kierunki obrotu zmieniają się. Sok z wyciskarki Camry CR 4006 jest bogaty w witaminy i przeciwutleniacze, co jest ważne dla wegan i użytkowników zdrowej żywności. Ze względu na imponującą szybkość procesu pierwszą szklankę zdrowego napoju można uzyskać w ciągu 40-50 sekund po rozpoczęciu zabiegu. Trwały silnik elektryczny o dużej mocy w połączeniu ze skrzynią biegów zapewnia imponujący moment obrotowy, aby energicznie wyciskać sok z owoców cytrusowych. Maszyna wyposażona jest w praktyczny mechanizm zaciskowy z rączką. Całość uzupełniają dwie stożkowe przystawki do obróbki owoców o różnych rozmiarach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Kup Camry CR 4006
Wszystkie ceny 9 →CAMRY Profesjonalna wyciskarka do cytrusów srebrna i czarna wielokolorowa | 155 zł |
Wyciskarka do cytrusów CAMRY CR 4006 | 170 zł |
Wyciskarka Camry CR 4006 AGDM-WYC-CMY-004 | 170 zł |
Wyciskarka do cytrusów CAMRY CR 4006 | 170 zł |
Adler Wyciskarka do cytrusów CAMRY CR 4006 | 188 zł |