Соковитискач Camry CR 4006
Фото 7 |
Camry CR 4006 |
|
Зручна і надійна соковитискач для цитрусових фруктів (цитрус-прес) з потужним електродвигуном і системою «крапля-стоп». Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном компактного корпусу, здатного гармонійно вписатися в будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Ця машина призначена для швидкого і якісного віджиму соку зі свіжих цитрусових фруктів (апельсинів, грейпфрутів, лимонів або лаймів).
Обертання конуса запускається автоматично, а напрямки обертання чергуються. Сік, що утворюється в соковитискачі Camry CR 4006, відрізняється високим вмістом вітамінів і антиоксидантів, що важливо для веганів і користувачів, суворо дотримуються принципів здорового харчування. Завдяки значній швидкості процесу, перший стакан корисного напою можна отримати вже через 40-50 сек після початку процедури. Довговічний електродвигун високої потужності, працюючи в парі з редуктором, забезпечує значний крутний момент для енергійного віджиму соку з будь-якого цитрусового плоду. Машина обладнана практичним притискним механізмом з рукояткою. Комплектується двома конічними насадками для обробки плодів різного розміру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Купити Camry CR 4006
Усі ціни 10 →CAMRY Profesjonalna wyciskarka do cytrusów srebrna i czarna wielokolorowa | 155 zł |
Wyciskarka do cytrusów CAMRY CR 4006 profesjonalna | 164 zł |
Wyciskarka Camry CR 4006 AGDM-WYC-CMY-004 | 170 zł |
Wyciskarka do cytrusów CAMRY CR 4006 | 170 zł |
Profesjonalna wyciskarka do cytrusów Camry CR 4006 500W | 176 zł |