Prostownica Camry CR 2323
Zdjęcia 11 |
Camry CR 2323 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 2323
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karbownica Camry CR 2323 | 119 zł |
Camry CR 2323 różowy AGDM-PRO-CMY-005 | 113 zł |
Karbownica Camry Karbownica CR 2323 | 111 zł |
Karbownica Falownica Lokówka Do Włosów Ceramiczna | 139 zł |
Karbownica do włosów CAMRY CR 2323 | 113 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →