Grill Campingaz 3 Series Classic LS Plus D (2000031359)
Zdjęcia 6 |
Campingaz 3 Series Classic LS Plus D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz 3 Series Classic LS Plus D
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz 3 series Classic LS Plus Black Grill gazowy 3 palniki - Czarny 2 | 2 662 zł |
Grill gazowy CAMPINGAZ Classic LS Plus D Seria 3 | 2 350 zł |
Grill gazowy 3+1 pal. 11.9kW Classic LS plus D seria 3 Campingaz | 2 399 zł |
Grill gazowy CAMPINGAZ Classic LS Plus D Seria 3 | 2 350 zł |
Campingaz 3 Series LS Plus Dual Gas Grill BBQ z 2 Grill 3 palniki ze stali | 3 210 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →