Kolumny głośnikowe Cambridge Minx Min 22
Zdjęcia 3 |
Cambridge Minx Min 22 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cambridge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cambridge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cambridge Minx Min 22
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cambridge Audio Minx MIN 22 schludny i kompaktowy głośnik satelitarny ster | 906 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 - głośniki satelitarne - czarne - 1szt. +9 skl | 739 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 Kolor: Biały Połysk | 739 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 Kolor: Czarny Połysk | 739 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →