Акустична система Cambridge Minx Min 22
Фото 3 |
Cambridge Minx Min 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cambridge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cambridge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cambridge Minx Min 22
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cambridge Audio Minx MIN 22 schludny i kompaktowy głośnik satelitarny ster | 906 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 - głośniki satelitarne - czarne - 1szt. +9 skl | 739 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 Kolor: Biały Połysk | 739 zł |
Cambridge Audio Minx Min 22 Kolor: Czarny Połysk | 739 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →