Złożony aminokwas BSN Amino X 435 g
Wideo 27Zdjęcia 4 |
BSN Amino X 435 g 435 g1015 g |
|
Kompleks aminokwasów marki BSN reprezentuje klasę zaawansowanego odżywiania sportowego. Tym samym producent pozycjonuje produkt jako uniwersalne rozwiązanie, które ochroni mięśnie przed zniszczeniem, doda energii podczas treningu oraz przyspieszy regenerację organizmu po sportach siłowych. Jednocześnie aminokwasy BSN Amino X 435 g są musujące, to znaczy nie trzeba ich wstrząsać ani mieszać do rozpuszczenia.
Odżywki sportowe oferowane są w słoiczku zawierającym 435 gramów proszku. Jedna porcja 14,5 gramów zawiera 10 g różnych niezbędnych aminokwasów, w których oprócz BCAA znajdują się cytrulina, alanina i tauryna, które są poszukiwane w kulturystyce. Dodatkowo w składzie znalazły się inne składniki, w tym witamina D, kwas cytrynowy i jabłkowy, które między innymi mają za zadanie dodać energii podczas procesu treningowego (efekt porównywalny do kompleksów przedtreningowych). Kupujący może wybrać interesujący go smak spośród różnych opcji owoców i jagód. Jednocześnie nie ma tu cukru, a jako słodzik stosuje się bezpieczną sukralozę. Warto też wspomnieć, że oprócz puszki 435 g w sprzedaży jest wersja na 70 porcji (zawiera nieco ponad 1 kg dodatku).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BSN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BSN.
Kup BSN Amino X 435 g
Wszystkie ceny 16 →BSN, Suplement aminokwasowy, Amino X, jagodowy, 435g | 92 zł |
BSN Amino X 435g ZIELONE JABŁKO AMINOKWASY BCAA REGENERACJA | 82 zł |
BSN Amino-X Owoce 435g | 146 zł |
Bsn Amino-X 435G | 100 zł |
Amino-X 435G | 100 zł |
Modyfikacje BSN Amino X 435 g
Ceny na BSN Amino X 435 g |
---|---|---|---|---|
BSN Amino X 435 g | od 72 zł | 24 oferty | ||
BSN Amino X 1015 g | od 139 zł | 14 oferty |