Złożony aminokwas BSN Amino X 1015 g
Wideo 27Zdjęcia 4 |
BSN Amino X 1015 g duże opakowanieprodukt roku 435 g1015 g |
|
Wzmocniony jabłczanem cytruliny. Efekt pompy. Poprawia wytrzymałość treningową. Bez cukru. Różnorodność smaków.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BSN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BSN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BSN Amino X 1015 g
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bsn Amino X - 1015G | 149 zł |
BSN Amino-X Jabłko 1015g | 139 zł |
BSN Amino X - 1015g - Fruit Punch - Aminokwasy | 155 zł |
Bsn Amino X - 1015G | 139 zł |
Bsn Amino X - 1015G | 151 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje BSN Amino X 1015 g
Ceny na BSN Amino X 1015 g |
---|---|---|---|---|
BSN Amino X 435 g | od 72 zł | 23 oferty | ||
BSN Amino X 1015 g | od 139 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →