BCAA Olimp BCAA Xplode 500 g
Відео 3Фото 3 |
Olimp BCAA Xplode 500 g |
|
6 грам BCAA на порцію. Вітамін B6. 8 варіантів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimp BCAA Xplode 500 g
Усі ціни 42 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimp BCAA Xplode Powder® - 500 g - Fruit PunchSuplement diety, Olimp BCAA Xplode Powder® - 500 g - Fruit Punch Kompleks BCAA i L-glutamina w 1 porcji? Teraz jest to możliw... щеe dzięki BCAA Xplode Powder®! Su... EmpikПоскаржитись | 89 zł |
OLIMP BCAA AMINOKWASY Xplode 500g LEUCYNA AMINO BIAŁKO B6 ANABOL TRUSKAWK OLIMP SPORT NUTRITION BCAA XPLODE POWDER ✔️gramatura 500g ✔️smak truskawka ✔️Aż 6 g wysokiej jakości BCAA w każdej... щеporcji ✔️Formuła wzbogacona dodatkiem L-glutaminy i witaminy B6 ✔️Bezproblemowa rozpuszczalność ✔️Fundamentalny suplement dla każdego ćwiczącego ✔️Wsparcie w budowaniu masy mięśniowej (dzięki białku) NOKAUTUJĄCA DAWKA BCAA ✔️ AŻ 6000 mg NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI BCAA W PORCJI WZBOGACONYCH ODPOWIEDNIĄ DAWKĄ L-GLUTAMINY! ✔️ DOSKONAŁA FORMUŁA, PYSZNY SMAK! ✔️ TAK SMACZNYCH AMINOKWASÓW NIGDY JESZCZE NIE PIŁEŚ! Cenisz najwyższą jakość, ale smak jest dla Ciebie bardzo istotny? BCAA Xplode® to produkt, który wreszcie spełni wszystkie Twoje oczekiwania❗❗❗ BCAA Xplode® dzięki zastosowaniu najwyższej jakości super mikronizowanych Erli.plПоскаржитись | 85 zł |
BCAA Xplode 500g (puszka) truskawkowySkładniki: wolne aminokwasy BCAA (30% L-leucyna, 15% L-walina, 15% L-izoleucyna), regulatory kwasowości – kwas cytrynow... щеy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy; 10% L-glutamina, aromaty, substancje zagęszczające – guma arabska, guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetyloc ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 137 zł |
Olimp Bcaa Xplode Powder 500GChcesz ochronić swoje mięśnie przed rozpadem spaleniem ale nie wiesz jaki produkt wybrać sięgnij po propozycję marki olimp si... щеę nie zawiedziesz każda porcja to starannie zbilansowana mieszanka bcaa proporcji oraz glutaminy oczywiście nie można zapominać witaminie b6 której wpływ na przyswajalność oraz przebieg przemian energetycznych jest niezwykle istotny wybierz pewny produkt wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione bcaa klasycznej proporcji każda porcja to także dodatek czystej glutaminy oraz witaminy b6 znakomitej przyswajalności zapewnia ochronę mięśniom przed katabolizmem sprzyja ich regeneracji powysiłkowej pozwala na zachowanie dodatniego bilansu azotowego ogranicza poczucie zmęczenia na treningu oraz późniejszej bolesności mięśni wynikającej mikrourazów doms występuje gramaturach 500g 1000g działanie olimp bcaa xplode olimp bcaa xplode najwyższa jakość dobrej cenie to fakt jednak nie są to wszystkie zalety oferowanego produktu jego formuła wolna jest od zbędnych dodatków dziwnych wypełniaczy zastosowana proporcja bcaa jest gwarancją jego silnych właściwości antykataboliczn Budujmase.plПоскаржитись | 120 zł |
Olimp BCAA Xplode Powder pomarańczowy 500g | 155 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Jeden produkt w cenie dwóch. Recenzja Olimp BCAA Xplode
26 вересня 20191 835 переглядів
Unboxing - Olimp Sport BCAA Xplode Powder
15 червня 2021383 перегляда
Olimp Sport Nutrition Germany BCAA Xplode Review | BCAA with protein
17 червня 2020883 перегляда
Модификації Olimp BCAA Xplode 500 g
Ціни на Olimp BCAA Xplode 500 g |
---|---|---|---|---|
Olimp BCAA Xplode 280 g | від 55 zł | 31 пропозиція | ||
Olimp BCAA Xplode 500 g | від 84 zł | 53 пропозиції | ||
Olimp BCAA Xplode 1000 g | від 159 zł | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 93 zł
BCAA, порошок, порція: 5 г (мл), в ній 4.5 г BCAA, денна норма 10 г (мл) в день, фасовка: 500 г, порцій 100
від 100 zł
BCAA, бета-аланін, кофеїн, порошок, порція: 6.6 г (мл), в ній 4 г BCAA, денна норма 6.6 г (мл) в день, фасовка: 500 г, порцій 75
від 91 zł
BCAA, глутамін, порошок, порція: 12 г (мл), в ній 5 г BCAA, денна норма 24 г (мл) в день, фасовка: 600 г, порцій 50
від 106 zł
BCAA, порошок, порція: 5 г (мл), в ній 5 г BCAA, фасовка: 500 г, порцій 100
від 102 zł
BCAA, порошок, порція: 13 г (мл), в ній 10 г BCAA, денна норма 13 г (мл) в день, фасовка: 500 г, порцій 38
від 99 zł
BCAA, порошок, порція: 10 г (мл), в ній 6 г BCAA, денна норма 10 г (мл) в день, фасовка: 400 г, порцій 40
від 96 zł
BCAA, глутамін, порошок, порція: 20 г (мл), в ній 10 г BCAA, денна норма 20 г (мл) в день, фасовка: 400 г, порцій 20
від 110 zł
BCAA, цитрулін, вітаміни / мінерали, порошок, порція: 7.2 г (мл), в ній 5 г BCAA, денна норма 14.4 г (мл) в день, фасовка: 500 г, порцій 69
від 96 zł
BCAA, порошок, порція: 10 г (мл), в ній 6 г BCAA, денна норма 20 г (мл) в день, фасовка: 600 г, порцій 60
від 75 zł
BCAA, порошок, порція: 10 г (мл), в ній 9 г BCAA, денна норма 20 г (мл) в день, фасовка: 400 г, порцій 40
від 81 zł
BCAA, глутамін, порошок, порція: 11.4 г (мл), в ній 5 г BCAA, денна норма 11.4 г (мл) в день, фасовка: 1000 г, порцій 88, велика упаковка
від 95 zł
BCAA, вітаміни / мінерали, порошок, порція: 10 г (мл), в ній 5 г BCAA, фасовка: 266 г, порцій 26