Комплексна амінокислота BSN Amino X 435 g
Відео 27Фото 4 |
BSN Amino X 435 g 435 г1015 г |
|
Амінокислотний комплекс торгової марки BSN представляють клас просунутого спортивного харчування. Так, виробник позиціонує продукт в якості універсального рішення, яке захистить м'язи від руйнування, додасть енергії в ході тренування і прискорить відновлення організму після силового спорту. При цьому амінокислоти BSN Amino X 435 g є шипучими, тобто для розчинення їх не потрібно збовтувати або змішувати.
Спортпіт пропонується в банку, в якій знаходиться 435 грам порошку. Одна 14.5-грамова порція містить 10 г різних незамінних амінокислот, де крім BCAA є затребувані в бодібілдингу цитрулін, аланін, таурин. Крім цього до складу входять і інші компоненти, включаючи вітамін D, лимонну і яблучну кислоту, які серед іншого покликані додати енергії в ході тренувального процесу (ефект порівнянний з передтренувальними комплексами). Покупець може вибрати цікавить його смак серед розмаїття фруктових і ягідних варіантів. При цьому цукор тут відсутній, а в ролі підсолоджувача використовується безпечна сукралоза. Ще варто сказати, що крім банки на 435 г у продажу зустрічається версія на 70 порцій (містить трохи більше 1 кг добавки).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Купити BSN Amino X 435 g
Усі ціни 16 →BSN, Suplement aminokwasowy, Amino X, jagodowy, 435g | 92 zł |
BSN Amino X 435g ZIELONE JABŁKO AMINOKWASY BCAA REGENERACJA | 82 zł |
BSN Amino-X Owoce 435g | 146 zł |
Bsn Amino-X 435G | 100 zł |
Amino-X 435G | 100 zł |
Модификації BSN Amino X 435 g
Ціни на BSN Amino X 435 g |
---|---|---|---|---|
BSN Amino X 435 g | від 72 zł | 24 пропозиції | ||
BSN Amino X 1015 g | від 139 zł | 14 пропозицій |