Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R16 93H) 10887 | 614 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 93H ) | 596 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 93H ) 10887 | 591 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H | od 591 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93V | od 635 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W | od 722 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H | od 599 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97W | od 670 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →