Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H Run Flat
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H Run Flat
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H | od 588 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93V | od 613 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W | od 722 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H | od 599 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97W | od 670 zł | 3 oferty |
Polecamy