Opona letnia Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (205/60 R15 91V) 10867 | 595 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R15 91V ) 10867 | 602 zł |
Opona Bridgestone 205/60R15 TURANZA T005 91V - opony letnie 10867 | 526 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R15 91V ) | 609 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91H | od 733 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R15 91V | od 526 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →