Opona letnia Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T001 ( 215/60 R16 99V XL ) 8761 | 744 zł |
Bridgestone Turanza T001 (215/60 R16 99V) 8761 | 728 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 215/60 R16 99V XL ) | 767 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V
Ceny na Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 95V | od 637 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 99V | od 728 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →