Opona letnia Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 (205/55 R16 91V) 22283 | 433 zł |
Opona Bridgestone 205/55R16 Turanza 6 91V - opony letnie 22283 | 397 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 205/55 R16 91V Enliten / EV ) | 404 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V
Ceny na Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91H | od 372 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91V | od 397 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 91W | od 388 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza 6 205/55 R16 94V | od 442 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →