Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y
Wideo 22Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y 265/35 R20 99 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport (265/35 R20 99Y) 21558 | 1 177 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 265/35 ZR20 (99Y) XL EVc ) 21558 | 1 166 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 265/35 ZR20 (99Y) XL EVc ) | 1 180 zł |
Opona Bridgestone 265/35R20 POTENZA SPORT 99 Y XL FR - opony letnie 21558 | 1 057 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R20 99Y | od 1 057 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →