Opona motocyklowa Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone G853 ( 130/80 R17 TL 65H M/C, Variante G, koło przednie ) 6208 | 653 zł |
Bridgestone G853 (130/80 R17 65H) 6208 | 648 zł |
Bridgestone G853 ( 130/80 R17 TL 65H M/C, Variante G, koło przednie ) | 685 zł |
Bridgestone Exedra-g853 G 65h Tl Custom Front Tire Posrebrzany 130 / 80 / | 638 zł |
Modyfikacje Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Ceny na Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G853 120/70 R18 59W | od 929 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63H | od 653 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V | od 656 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H | od 638 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V | od 885 zł | 3 oferty |
Podobne