Opona motocyklowa Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V
Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI BRIDGESTONE 150/80-16 71V EXEDRA G853 E 02180 | 887 zł |
Bridgestone G853 (150/80 R16 71V) 2180 | 944 zł |
Bridgestone G853 ( 150/80 R16 TL 71V M/C, Variante E, koło przednie ) | 945 zł |
Modyfikacje Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V
Ceny na Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G853 120/70 R18 59W | od 929 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63H | od 652 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V | od 656 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H | od 637 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V | od 887 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →