Opona motocyklowa Bridgestone Exedra G722 170/70 R16 75H
Zdjęcia 3 |
Bridgestone Exedra G722 170/70 R16 75H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bridgestone Exedra G722 170/70 R16 75H
Ceny na Bridgestone Exedra G722 170/70 R16 75H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G722 150/80 -16 71H | od 913 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Exedra G722 150/80 R16 71H | od 894 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Exedra G722 170/70 -16 75H | od 903 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra G722 180/70 -15 76H WW | od 865 zł | 5 oferty |
Podobne