Opona letnia Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Duravis R660 (215/65 R16 106/104T) 9729 | 794 zł |
Opona Bridgestone 215/65R16C R660ECO 106T - opony dostawcze 11153 | 679 zł |
Bridgestone Duravis R660 Eco ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 617 zł |
Bridgestone Duravis R660 Eco ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 11153 | 610 zł |
Opony letnie 215/65R16 106T Duravis R660 Bridgestone | 596 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T
Ceny na Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 106T | od 596 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 109R | od 810 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Duravis R660 215/65 R16C 109T | od 845 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →