Opona całoroczna Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Duravis All-Season (215/65 R16 109/107T) 20780 | 714 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 215/65 R16C 109/107T 8PR EVc ) | 716 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 215/65 R16C 109/107T 8PR EVc ) 20780 | 708 zł |
Opona Bridgestone 215/65R16C DUR A/S 109T - opony dostawcze 2078 | 679 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T
Ceny na Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 106T | od 672 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Duravis All Season 215/65 R16C 109T | od 679 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →