Opona letnia Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V
Ceny na Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95H | od 1 045 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V Run Flat | od 885 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 95V Run Flat Mercedes-Benz | od 943 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Dueler H/P Sport 235/45 R19 99V | od 854 zł | 4 oferty |