Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T 175/70 R14 84 T 175/70 R14 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 (175/70 R14 88T) 15165 | 462 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 175/70 R14 88T XL EVc ) | 434 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 175/70 R14 88T XL EVc ) 15165 | 468 zł |
Opony zimowe 175/70R14 88T Blizzak LM005 Bridgestone | 365 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 84T | od 416 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T | od 365 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →