Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T 175/70 R14 84 T 175/70 R14 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (175/70 R14 88T) 15165 | 462 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 175/70 R14 88T XL EVc ) | 434 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 175/70 R14 88T XL EVc ) 15165 | 468 zł |
Opony zimowe 175/70R14 88T Blizzak LM005 Bridgestone | 365 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 84T | від 416 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 175/70 R14 88T | від 365 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →