Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H 205/60 R17 93 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 001 (205/60 R17 93H) 7672 | 869 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 ( 205/60 R17 93H * ) 7672 | 1 327 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 ( 205/60 R17 93H * ) | 1 342 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Ceny na Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H | od 869 zł | 3 oferty |
Polecamy