Opona motocyklowa Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Zdjęcia 4 |
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Ceny na Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 120/70 R17 58W | od 552 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 180/55 R17 73W | od 872 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 190/50 R17 73W | od 887 zł | 3 oferty |