System audio Bose Portable Home Speaker
Zdjęcia 17 |
Bose Portable Home Speaker
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:1.0
Interfejsy:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wymiary:192x119x104 mm
Waga:1.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Bose Portable Home Speaker
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bose 829393-2100 Głośnik Bluetooth Czarny 104 x 119 x 1915 cm | 1 626 zł |
BOSE Głośnik sieciowy BOSE Portable Home Speaker Czarny | 1 899 zł |
Głośnik Bose Home Speaker 300 czarny (829393-2100) | 1 648 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →