Аудіосистема Harman Kardon Citation 100
Відео 10Фото 12 |
Harman Kardon Citation 100
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:50 Вт
Інтерфейси:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:275x172x163 мм
Вага:2.7 кг
Всі характеристики
Серія Harman Kardon Citation (розумні)Порівняти в таблиці →
від 5 699 zł
розумна колонка, канал 2.2, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 400 Вт, звук 360°
від 1 099 zł
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, 40 Вт
від 2 969 zł
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 200 Вт, звук 360°
від 1 900 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 Вт, звук 360°
від 939 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, 40 Вт
від 1 299 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 50 Вт, звук 360°
Відеоогляди
Harman Kardon Citation 100 Drivers (Bass Test)
29 червня 20224 320 переглядів
Harman Kardon Citation 100 unboxing coming soon....
23 травня 2023244 перегляда
harman/kardon Citation 100 stereo paired sound test
11 квітня 20208 439 переглядів
SoundXtra Floor Stand for Harman Kardon Citation 100
9 січня 2020242 перегляда
Harman Kardon Citation 100 SoundTest - Chất âm loa Thông Minh Harman Kardon Citation 100
27 вересня 20194 080 переглядів
Harman Kardon ft. Chef Miko Calo | Citation 100
21 березня 2022153 перегляда
Harman Kardon Citation 100 Smart Speaker Unboxing
1 січня 2022307 переглядів
Harman Kardon Citation 100 - sound test
27 березня 20216 460 переглядів
HarmanKardon Citation 100 & Aura Studio 2
7 листопада 201922 293 перегляда
Citation 100 Harman/kardon | Bass Sound Test
12 березня 202016 391 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 900 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 Вт, звук 360°
від 1 185 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, AirPlay, Amazon Alexa, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона
від 799 zł
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 Вт, 50 – 20000 Гц
від 1 073 zł
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, звук 360°
від 879 zł
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Multiroom, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
від 798 zł
розумна колонка, канал 1.0, USB, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa / Google Assistant / Apple Siri, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона
від 1 199 zł
музичний центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управління зі смартфона, 120 Вт, 60 – 20000 Гц
від 486 zł
розумна колонка, канал 1.0, AAC, Apple Siri, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°