System audio Harman Kardon Citation 100
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Harman Kardon Citation 100
Rodzaj:inteligentny głośnik
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:50 W
Interfejsy:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wymiary:275x172x163 mm
Waga:2.7 kg
Wszystkie dane techniczne
Seria Harman Kardon Citation (inteligentne)Porównaj w tabeli →
od 5 699 zł
inteligentny głośnik, kanał 2.2, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Chromecast, Google Assistant, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 400 W, dźwięk 360°
od 1 099 zł
inteligentny głośnik, kanał 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, 40 W
od 2 969 zł
inteligentny głośnik, kanał 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 200 W, dźwięk 360°
od 1 900 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 W, dźwięk 360°
od 939 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, 40 W
od 1 299 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 50 W, dźwięk 360°
Wideo recenzje
Harman Kardon Citation 100 Drivers (Bass Test)
29 czerwca 20224 320 przegląd
Harman Kardon Citation 100 unboxing coming soon....
23 maja 2023244 przegląd
harman/kardon Citation 100 stereo paired sound test
11 kwietnia 20208 439 przegląd
SoundXtra Floor Stand for Harman Kardon Citation 100
9 stycznia 2020242 przegląd
Harman Kardon Citation 100 SoundTest - Chất âm loa Thông Minh Harman Kardon Citation 100
27 września 20194 080 przegląd
Harman Kardon ft. Chef Miko Calo | Citation 100
21 marca 2022153 przegląd
Harman Kardon Citation 100 Smart Speaker Unboxing
1 stycznia 2022307 przegląd
Harman Kardon Citation 100 - sound test
27 marca 20216 460 przegląd
HarmanKardon Citation 100 & Aura Studio 2
7 listopada 201922 293 przegląd
Citation 100 Harman/kardon | Bass Sound Test
12 marca 202016 391 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 900 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 W, dźwięk 360°
od 1 185 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, AirPlay, Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona
od 799 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 W, 50 – 20000 Hz
od 1 073 zł
inteligentny głośnik, kanał 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast, Amazon Alexa i Asystent Google, strumieniowe przesyłanie audio, dźwięk 360°
od 879 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 4.2, Multiroom, 50 W, 50 – 20000 Hz
od 798 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, USB, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa / Google Assistant / Apple Siri, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona
od 456 zł
dla muzyków, kanał 1.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth, karaoke, 500 W
od 1 199 zł
wieża, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, sterowanie za pomocą smartfona, 120 W, 60 – 20000 Hz
od 486 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, AAC, Apple Siri, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°