Czajnik elektryczny Bosch TWK 7507 biały
Bosch TWK 7507 |
Kolor | | Rodzaj | czajnik elektryczny | Pojemność | 1.7 l | Pobór mocy | 2200 W | Element grzejny | grzałka ukryta | Powłoka elementu grzejnego | stal nierdzewna | Wskaźnik poziomu wody | + | Otwieranie pokrywy przyciskiem | | Materiał wykonania | tworzywo sztuczne | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2017 |
|
Niezawodny czajnik elektryczny średniej mocy z praktyczną plastikową obudową do codziennego użytku domowego. Użyteczna objętość tego modelu wynosi 1,7 litra, co wystarcza na zaspokojenie potrzeb domowych 3-5 osobowej rodziny. Dyskowy element grzejny typu zamkniętego (2290 W) zapewnia podgrzanie całej objętości roboczej do temperatury wrzenia w czasie krótszym niż 4,5 minuty. Takie tempo ogrzewania przyda się szczególnie, jeśli odwiedzi Cię duża grupa znajomych.
Czajnik elektryczny Bosch TWK 7507 jest wyposażony w odchylaną sprężynową pokrywę i szerokie usta, co ułatwia dostęp do wnętrza w celu dokładniejszego czyszczenia. Sprężynowa pokrywa, której napęd otwierający jest uruchamiany przez naciśnięcie przycisku na uchwycie, pozwala na bezproblemową pracę z czajnikiem jedną ręką i eliminuje oparzenia parą. Wytrzymała grupa styków, umieszczona na środku okrągłej podstawy, pozwala na swobodne obracanie czajnika o 360°. Do oczywistych zalet tego modelu należy również zastosowanie wytrzymałego brytyjskiego termostatu Srtix oraz obecność zabezpieczenia przed przegrzaniem po włączeniu na sucho. Nadmiar kabla połączeniowego można schludnie wsunąć do stojaka, który jest wyposażony w antypoślizgowe gumowe nóżki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Czajnik elektryczny 17 l TWK 7507 TWK7507Łatwy do odczytania wskaźnik poziomu wody
Potrójna ochrona
Ogrzewane ogrzewanie
Filtr antywapienny Amazon.pl
Złóż skargę | | 246 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny Bosch TWK7507Czajnik elektryczny Bosch TWK 7507 2200 W 1,7l Czajnik elektryczny w kolorze beżowym o mocy 2200W i pojemności 1,7l. NAJWAŻNI... więcejEJSZE PARAMETRY Typ: Czajnik elektryczny Pojemność: 1,7l Moc: 1850 - 2200W Wskaźnik poziomu wody Obrotowa podstawa 360° Wyjmowany filtr antywapienny Przycisk otwierający pokrywę Podświetlany włącznik/wyłącznik Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu Ochrona przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika Czytelny wskaźnik poziomu wody na obu stronach urządzenia Ciesz się wygodą napełnienia czajnika z dokładną ilością wody jakiej potrzebujesz. Czytelny wskaźnik poziomu wody jest widoczny z obu stron urządzenia. Potrójne zabezpieczenie dzięki automatycznemu wyłączeniu czajnika Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy. Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku Napełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku. Perfekcyjna higiena i łatwość czyszczenia Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe. Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z użytkowania Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika. Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnia wygodę korzystania z czajnika Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce. Obróć czajnik w dowolnym kierunku na podstawie Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. SPECYFIKACJA TECHNICZNA 1.7 l pojemność Moc: 1850-2200 W Wskaźnik pojemności jednej filiżanki: 300 ml Duże okno ze wskaźnikiem poziomu wody; dobra widoczność dla prawo i lewo ręcznych osób Podstawa obrotowa 360º z centralnym podłączeniem urządzenia Baza ze stali nierdzewnej z ukrytym elementem grzewczym. Wyjmowany filtr antywapniowy Przycisk otwierający pokrywę Blokada otwarcia i ochrona przed przegrzaniem Podświetlany włącznik/wyłącznik Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu Ochrona przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika Wył. po zdjęciu z podstawy: Automatyczne wyłączanie czajnika przy zdejmowaniu z podstawy Gumowe końcówki w podstawie zwiększające stabilność urządzenia Łatwe przechowywanie Maxelektro.plZłóż skargę | | 154 zł | | |
|
| Bosch TWK7507 AGDM-CZAJ-BOS-069Czajnik elektryczny, Bosch, TWK7507 Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku Napełnianie czajnika wodą powinno być wygo... więcejdne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku. Perfekcyjna higiena i łatwość czyszczenia Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe. Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z użytkowania Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika. Czytelny wskaźnik poziomu wody na obu stronach urządzenia. Ciesz się wygodą napełnienia czajnika z dokładną ilością wody jakiej potrzebujesz. Czytelny wskaźnik poziomu wody jest widoczny z obu stron urządzenia. Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnia wygodę korzystania z czajnika Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce. Komputronik.plZłóż skargę | | 190 zł | | |
|
| BOSCH Czajnik BOSCH TWK 7507Antypoślizgowe nóżki: TakAutomatyczne wyłączanie zasilania: TakBezprzewodowy: TakCertyfikaty: CE, Eurasian, UACzęstotliwość w... więcejejściowa AC: 50 - 60 HzDługość brutto palety: 120 cmDługość przewodu: 0,008 mEAN: 4242002921105Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznejGłębokość opakowania: 220 mmIlość sztuk: 2Kod Producenta: TWK 7507kolor produktu: KremowyMateriał obudowy: PlastikMoc: 2200 WNapięcie wejściowe AC: 220 - 240 VObrotowa podstawa: TakPodświetlony włącznik/wyłącznik: TakPojemność zbiornika na wodę: 1,7 lPokrywa na zawiasach: TakSchowany element grzewczy: TakSchowek na przewód sieciowy: TakSkrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 140 szt.Sposób zdejmowania pokrywy: PrzyciskSzerokość brutto palety: 80 cmSzerokość opakowania: 185 mmTworzywo elementu grzejącego: Stal nierdzewnaTyp ekranu: NieTyp kontroli: DźwigniaWaga produktu: 1,24 kgWaga wraz z opakowaniem: 1,3 kgWbudowany wyłącznik: TakWskaźnik poziomu wody: TakWysokość brutto palety: 2,05 mWysokość opakowania: 245 mmZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZdejmowalny filtr: TakŹródło zasilania: Prąd przemienny Akces-markt.plZłóż skargę | | 171 zł | | |
|
| Czajnik BOSCH Pojemność 1.7L Moc 2200W Kremowo-szaryCzajnik bezprzewodowy o mocy 2200 W. Pojemność 1.7 l . Minimalna ilość wody: 0.3 l. Wskaźnik poziomu wody. Obrotowa podstawa.... więcejWyjmowany filtr anty-wapniowy. Zatrzaskiwana pokrywa. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu. Ukryta grzałka. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 236 zł | | |
Modyfikacje Bosch TWK 7507
Ceny na Bosch TWK 7507 |
---|
| Bosch TWK 7507 biały | | od 149 zł | 11 oferty |
| Bosch TWK 7506 jasnozielony | | od 151 zł | 10 oferty |
Dynamika cen dla Bosch TWK 7507 biały
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna