Zmywarka Bosch SMS 4HVI33E stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Zmywarka stojąca ze średniej półki cenowej z inteligentnym podłączeniem dla łatwiejszego i wygodniejszego użytkowania. Model należy do kategorii urządzeń smart home, co oznacza, że obsługuje zdalne sterowanie przez Internet. W tym celu potrzebna jest aplikacja mobilna Home Connect, w której można zdalnie uruchomić urządzenie, ustawić parametry prania oraz sprawdzić stan sprzętu.
Do sterowania służą również klasyczne przełączniki przyciskowe i mały wyświetlacz odliczający czas do końca cyklu. Równie ważnymi i użytecznymi parametrami są możliwość podłączenia zmywarki bezpośrednio do źródła ciepłej wody oraz cichy i wydajny silnik inwerterowy EcoSilence Drive. Pod względem pojemności, wewnątrz Bosch SMS 4HVI33E wyposażono w dwa kosze oraz szufladę na sztućce, która pozwala załadować aż 13 kompletów naczyń.
Co więcej, górny kosz ma regulowaną wysokość, co umożliwia przechowywanie dużych talerzy, garnków i patelni. Jednocześnie zużycie wody nie jest zbyt duże - od 10 litrów na cykl. Oprócz programów standardowych (automatycznego, ekonomicznego, szybkiego, intensywnego itp.) dostępny jest program osobisty do zapisywania ustawień, połowy wsadu i trybu samoczyszczącej zmywarki. A do suszenia wykorzystywany jest wymiennik ciepła i dodatkowa funkcja ExtraDry, po włączeniu naczynia są suszone wyjątkowo dokładnie w wyższych temperaturach podczas cyklu płukania i przy dłuższej fazie suszenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch SMS 4HVI33E stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Zmywarka Bosch Dishwasher SMS4HVI33E Free standing, Width 60 cm, Number of | 2 757 zł |
Zmywarka BOSCH SMS4HVI33E | Bezpłatny transport | 2 399 zł |
Zmywarka Bosch SMS4HVI33E I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 149 zł |
Zmywarka BOSCH SMS4HVI33E | Bezpłatny transport | Raty 0 | 2 249 zł |
Bosch Zmywarka SMS4HVI33E Wolnostojąca, Szerokość 60 cm, Liczba miejsc do | 3 823 zł |
Bosch SMS4HVI33E Zmywarka Wolnostojąca 60 cm Silver | 2 372 zł |
Modyfikacje Bosch SMS 4HVI33E
Ceny na Bosch SMS 4HVI33E |
---|---|---|---|---|
Bosch SMS 4HVW33E biały | od 2 040 zł | 4 oferty | ||
Bosch SMS 4HVI33E stal nierdzewna | od 2 149 zł | 7 oferty |