Płyta grzewcza Bosch POP 6B6 B80 czarny
Zdjęcia 6 |
Bosch POP 6B6 B80 czarny |
|
Atrakcyjna zewnętrznie, łatwa w obsłudze i niezawodna płyta gazowa renomowanego niemieckiego producenta Bosch. Jest prezentowany na rynku w ramach przystępnej rodziny urządzeń Serie 2 i jest pozycjonowany w budżetowym segmencie cenowym. Powierzchnia robocza ma niezawodną wielowarstwową powłokę emaliowaną, którą łatwo się pielęgnuje, zmywając ją z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.
Do ustawienia naczyń nad ogniem stosuje się dwusegmentowe ruszty stalowe, które można myć w zmywarce. Płyta Bosch POP 6B6 B80 jest wyposażona w boczny panel sterowania, który składa się z klasycznych przełączników obrotowych. Wbudowany mechanizm samozapłonu chroni użytkownika przed koniecznością trzymania w pobliżu zapałek lub zapalniczki. Producent udostępnia klasyczny zestaw palników: jeden mały na 1 kW, dwa uniwersalne na 1,7 kW i jeden duży na 3 kW. Należy pamiętać, że wszystkie palniki mają system kontroli gazu, który automatycznie zatrzymuje dopływ gazu, jeśli płomień przypadkowo zgaśnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch POP 6B6 B80 czarny
Wszystkie ceny 9 →Seria Bosch 2 pop6b6b80 płyta do pieczenia POP 6B6B80 | 1 157 zł |
Płyta gazowa do zabudowy BOSCH POP 6B6B80 czarna | 929 zł |
Płyta grzewcza Bosch POP6B6B80 | 889 zł |
Płyta Gazowa Bosch Pop 6B6B80 (4 Pola Grzejne; Kolor Czarny) | 957 zł |
Płyta gazowa BOSCH POP 6B6B80 (4 pola grzejne; kolor czarny) | 1 036 zł |
- W zestawie dysze do gazu z butli