Bruzdownica Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708
Zdjęcia 8 |
Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GNF 35 CA - Bruzdownica (0601621708) | 2 736 zł |
Bruzdownica BOSCH GNF 35 CA Professional | 2 461 zł |
Bosch Bosch Bruzdownica 150mm 1400w gnf 35 ca | 3 130 zł |
Bruzdownica Bosch GNF 35 CA 150 mm | 2 476 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →