Штроборез Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708
Фото 8 |
Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GNF 35 CA Professional 0601621708
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GNF 35 CA - Bruzdownica (0601621708) | 2 736 zł |
Bruzdownica BOSCH GNF 35 CA Professional | 2 461 zł |
Bosch Bosch Bruzdownica 150mm 1400w gnf 35 ca | 3 130 zł |
Bruzdownica Bosch GNF 35 CA 150 mm | 2 476 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →