Przecinarka jezdna Husqvarna FS 400 LV (9651482-01)
Zdjęcia 5 |
Husqvarna FS 400 LV |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Husqvarna 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Husqvarna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Husqvarna FS 400 LV
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jezdna przecinarka spalinowa Husqvarna FS 400 LV (500 mm), głębokość cięci | 12 957 zł |
Przecinarka jezdna husqvarna FS 400LV Maks. średnica tarczy 450 mm silnik | 13 269 zł |
Jezdna przecinarka spalinowa Husqvarna FS 400 LV (450 mm), głębokość cięci | 11 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →