Karm dla psów Bosch Fruitees with Mango 200 g
Zdjęcia 6 |
Bosch Fruitees with Mango 200 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Fruitees with Mango 200 g
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Fruitees Drób i mango trenerki dla psa 200 gWyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
Półwilgotne przysmaki treningowe BOSCH Fruitees, mango, 200 gpółwilgotne przysmaki treningowe w kształcie małych kostek, idealne jako nagroda podczas treningu zawierają 20% świeżego mięs... więceja drobiowego, do którego dodano ... EmpikZłóż skargę | 7 zł |
Bosch Fruitees Snack Mango 200g | 9 zł |
BOSCH FRUITEES SNACK MANGO - przysmak dla psa - 200g | 8 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango + Sarna i żurawina trenerki dla psa 8 x 200 gDrób i mango
Wyjątkow Fera.plZłóż skargę | 69 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango trenerki dla psa 4 x 200 gWyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plZłóż skargę | 29 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango + Banan trenerki dla psa 8 x 200 gDrób i mango
Wyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plZłóż skargę | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka 44,5%, serca królika 25%, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: ryba 50,8%, uszy królika 38%, klasa: super premium
od 6 zł
smakołyki, pałeczki, 2 szt., 0.02 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: owady 77,7%, produkty roślinne, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, v sostave: ucho świni, klasa: super premium
od 6 zł
smakołyki, przekąski, 0.04 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: marchewka, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: drób 20%, ziemniaki, groszek, jabłko, wątróbka, klasa: super premium
od 5 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tapioka, gluten, mąka, błonnik, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ptak, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, pałeczki, 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 72%), marchew 11%, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: jagnięcina, groszek, ziemniaki, marchewka, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 0.04 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 91% (wołowina 82%), klasa: super premium